SRPSKI FOLKER PRIMA ČAK TRI PENZIJE: Mile Kitić progovorio o mesečnim primanjima!
Folker Mile Kitić poput svoje koleginice Lepe Lukić prima čak tri penzije.
Foto: N. Skenderija/ ATA images
Mile Kitić je, naime, jednom prilikom otkrio kolika su mu penziona primanja.
- Ja sam već u penziji, sedam godina. Imam veliku penziju. Bosansku 62 evra, pošto sam živeo u Sarajevu, uplaćivao sam penziono i socijalno. Imam i ovde 70 evra, može da se skupi za ručak. Šalim se malo, uplaćivao sam minimalce samo da bih imao zdravstveno osiguranje. Imam nešto malo i nemačke penzije, ali, ako se do sad nisam organizovao da mirno provedem ostatak
Foto: ATA images
- Pedeset godina pevam, poderao sam se pevajući, ako nisam uspeo nešto da sačuvam onda, ništa nisam uradio. Nisam neke milione zaradio, ali imam dovoljno da živim bezbrižno do kraja života. Čak i Elena… Niti joj trebaju kola, niti stan, ima sve - ispričao je svojevremeno Mile Kitić za domaće medije.
Mile tad nije pomenuo kolika je cifra koja mu stiže iz Nemačke, ali kako je ranije preneto u pitanju je 1.600 evra.
Mile Kitić je navodno, porez u Nemačkoj počeo da plaća 1994. godine jer je jedino tako mogao da dobije radnu vizu za celu Evropu, ne računajući da će jednog dana imati i dodatnu korist od toga. Plaćao je namete paušalno, što je na godišnjem nivou u Nemačkoj oko deset hiljada evra.
BONUS VIDEO
NISMO SE ČULI: Mile Kitić prokomentarisao aktuelne razvode i posle deceniju i po zapevao u Beogradu
Preporučujemo
CECIN BIVŠI NAKON VENČANjA NAPUSTIO SRBIJU: Bogdan uživa na ovom mestu (FOTO)
24. 07. 2024. u 13:47
TANjA ZBOG FANOVA PLAKALA NAKON NASTUPA: Pevačicu raznežili najmlađi (VIDEO )
23. 07. 2024. u 15:09
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)