PESMA ME U ŽIVOT VRATI: Keba, Gloria i Simona u neviđenom trio izdanju (FOTO/VIDEO)
19. 06. 2024. u 17:45
DANAS je premijerno predstavljen spot za pesmu "Pesma me u život vrati", reč je o triu koji su snimili Dragan Kojić Keba i dve bugarske zvezde Gloria i Simona Zagorova.
Povezane vesti
PESMA MORA DA DOTAKNE DUŠU DA BI TRAJALA: Dragan Kojić Keba baladom, novim albumom i solističkim koncertima ulazi u leto puno izazova (FOTO)
EMOTIVNA balada "Prodane duše", nova pesma folk zvezde Dragana Kojića Kebe za kratko vreme osvojila je srca publike i potvrdila da istinske emocije i dalje pronalaze put do slušalaca.
04. 06. 2026. u 19:10
Najnovije iz rubrike
SLAVNI GLUMAC I NJEGOVA SUPRUGA POGINULI U STRAŠNOM POŽARU: Tužne vesti saopštila ćerka - "Skrhana sam..."
POL Ejveri nastradao je zajedno sa suprugom Šilom u stravičnom požaru.
19. 06. 2026. u 11:35
SLAVNA PEVAČICA PREŽIVELA PAD AVIONA: 15 puta joj operisali kičmu - danas ima 63 godine i izgleda neverovatno
NA današnji dan je rođena čuvena pevačica Pola Abdul, a mnogi ne znaju kakve nedaće sve skriva osmehom.
19. 06. 2026. u 11:08
OSOBLJE NAMERAVALO DA PRODA ZDRAVSTVENI KARTON KEJT MIDLTON: U najgorim trenucima borbe sa rakom joj radili iza leđa
ZAVRŠENA je istraga i poznato je kako je kažnjen zdravstveni radnik koji je želeo da se obogati tako što će prodati poverljive podatke o princezi.
19. 06. 2026. u 10:30 >> 10:31
"JOŠ UVEK NISAM SVESNA DA SAM POSTALA MAMA": Milica Todorović po prvi put o majčinstvu
MILICA Todorović je pre četiri meseca postala mama dečaku kome je dala ime Bogdan.
19. 06. 2026. u 10:00
"NIJE MOGLA DA DOĐE DO REČI, TAJ ČOVEK JU JE JAKO IŠAMARAO": Senida doživela incident pred nastup - u poslednjem trenutku otkazala sve
SENIDAH se našla u centru skandala u Austriji kada je napadnuta ispred kluba pre nego što je trebalo da nastupi.
19. 06. 2026. u 09:15
Komentari (0)