TAJNA ODNOSA JELENE ROZGE I IVANA HULJIĆA: Ovo je razlog zbog čega sam nova ja
POP ZVEZDA Jelena Rozga predstavila je spot za dugoočekivanu pesmu „Od čega sam ja", nastala kao plod umetničke sinergije između nje i Ivana Huljića.

Foto: Nemanja Novaković
Naime, Ivan Huljić potpisuje tekst i muziku pesme koja prati priču ranjive, ali i hrabre žene koja kao da se i sama čudi svojoj snazi. Budući da Jelena i u karijeri i u životu dopušta biti i hrabra i ranjiva, pesma „Od čega sam ja" savršeno se uklapa u takvu „životnu filozofiju", što ne čudi, s obzirom na to da je iza Jelene i Ivana dugi niz godina prijateljstva kroz koje su se sigurno dobro upoznali.
Foto: Nemanja Novaković
Upravo ovom saradnjom njihov odnos je dobio jednu novu dimenziju.
Spot za pesmu "Od čega sam ja" potpisuje reditelj Miloš Šarović, koji je režirao Jeleninu regionalnu turneju "Minut srca mog".
BONUS VIDEO:
NI NA VRHUNCU NISAM ZABORAVIO ODAKLE SAM POČEO | "Novosti" intervju | Miroslav Ilić

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

BESNOSLOVNA CIFRA - HRVATI "NAVALILI": Koliko će Tompson zaraditi od koncerta na zagrebačkom hipodromu?
HRVATSKI pevač je u promet pustio 19.000 komada odeće, koji su razgrabljeni u rekordnom roku. Prema nekim izvorima, od koncerta će ukupno zaraditi 20 miliona evra
15. 06. 2025. u 10:33
Komentari (0)