CARSKI: Pogledajte šta je Baja Mali Knindža uradio kad je dečko iz publike hteo da mu da 50 evra (VIDEO)
PEVAČ Baja Mali Knindža poznat je i po tome da nikada ne prihvata bakšiš na svojim nastupima.
Foto: Marija Mlađen/ATA images
O tome svedoči i snimak koji se pojavio na društvenim mrežama, koji je nastao tokom nastupa u jednom kafiću, gde je pevao svoje hitove i atmosferu doveo do usijanja.
Dok je Baja pevao, prišao mu je dečko iz publike i pokušao da mu da 50 evra, što je Baja odbio.
On je nastavio da peva, a drugi momak je pokušao da mu doturi na "kvarno" bakšiš, ali pevač je ovoga puta novčanicu od 50 evra prosledio klavijaturisti.
Knindžu je, potom, zagrlio i bokser Marko Nikolić koji se veselio dok je Baja pevao velikih hit "Pevaj Srbijo".
Podsetimo, ovo nije prvi put da Baja svoj bakšiš daje drugima, a njegov gest iz Banja Luke, koji se desio početkom godine, i dalje se prepričava.
Mirko je na Badnji dan održao nastup ispred jedne crkve kod Banja Luke. Meštani sa srpskim zastavama su ga opkolili i veselili su se uz njegove pesme, a u jednom trenutku je jedan od prisutnih pokušao da pevaču da i bakšiš.
On je Pajčinu pokušao na čelo da zalepi 100 maraka (50 evra).
Baja je novčanicu odmah skinuo sa čela i dao dečaku koji se nalazio pored njega, što je oduševilo sve prisutne.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)