JELENA KARLEUŠA IMA ARISTOKRATSKO POREKLO: Baka joj je bila grofica, a njeni preci su vladali ovim delom sveta (FOTO)
JELENA KARLEUŠA je pop diva i jedna od najkontroverznijih pevačica na srpskoj estradnoj sceni.
Foto: Z. Jovanović Mačak
Svojim ponašanjem, izjavama i nastupima je opravdala nadimak „mala od skandala“. Važi za osobu koja nema dlaku na jeziku pa često dolazi u sukob sa kolegama.
Foto: Z. Jovanović Mačak
Bila je veoma nestašna devojčica, volela je da se penje po drveću i da brzo vozi biciklu. Smatrala je da ima natprirodne moći, a ni dan-danas joj nije jasno kako prilikom mnogobrojnih vratolomija nije slomila neku kost. Želela je da otvori azil za napuštene pse i mačke o kojima bi brinula.
Pošto je Jelenin otac instruktor nautičkih sportova, rano je počela da trenira skijanje na vodi i ronjenje. Išla je na razne ekspedicije širom Jadrana i proučavala prelepi podvodni svet. U gostima nikada nije brukala roditelje, niti se ponašala razmaženo zbog čega su bili veoma ponosni na nju.
Foto: Novosti
Više je volela da bude u društvu starijih osoba sa kojima je razgovarala, dok joj njeni vršnjaci uopšte nisu bili zanimljivi. Tvrdi da se među njima osećala kao vanzemaljac u kokošinjcu što objašnjava svojim koeficijentom inteligencije koji je na testu iznosio 153.
Foto: ATA images
Naime, njena prababa, po mami, bila je austrijska grofica Marija Von Dajc koja ima svoju ulicu u Gracu.
(Espreso.rs)
BONUS VIDEO:
BIĆE DOSTA NOVITETA: Snežana Đurišić na "Roštiljijadi" dovela atmosferu do usijanja
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"ONA JE ZLA!" Ova poznata srpkinja je zaova Snežane Đurišić (FOTO)
"MALO je zla, ali je naša..."
02. 11. 2025. u 16:10
Komentari (0)