PRETHODNO OKRIVLJEN ZA UBISTVO IZ NEHATA: Odbačene sve krivične prijave protiv Aleka Boldvina
VELIKI preokret - Slavni holivudski glumac, Alek Boldvin koji je optužen za ubistvo iz nehata, je oslobođen svih optužbi povodom smrti snimateljke Haline Hačins!
Foto: Printsskrin Tviter
Optužbe protiv Aleka Boldvina odbačene su za smrtonosnu pucnjavu na setu filma "Rust", prema izvorima upoznatim sa ovim slučajem, prenosi Blic Žena.
Boldvin (65) optužen je po dve tačke za ubistvo iz nehata nakon što je u oktobru 2021. godine ubio kinematografkinju Halinu Hačins (42) na snimanju vesterna u Novom Meksiku. Glumac je vežbao unakrsno izvlačenje kada je pištolj opalio i pogodio kinematografa i režisera Džoel Souza, koji je zadobio povredu koja nije opasna po život.
- Zadovoljni smo odlukom da odbacimo slučaj protiv Aleka Boldvina i podstičemo odgovarajuću istragu o činjenicama i okolnostima ove tragične nesreće - rekli su Luk Nikas i Aleks Spiro, advokati Aleka Boldvina.
Evo čega se Boldvin odrekao
Boldvinovo sledeće pojavljivanje pred sudom u ovom slučaju bilo je prethodno zakazano za 3. maj. Boldvin se već odrekao prava da se pojavi na preliminarnom ročištu.
Oružarka filma, Hana Gutijerez-Rid, takođe je optužena po dve tačke za ubistvo iz nehata zbog Hačinsove smrti. Optužbe za poboljšanje oružja podnete u slučaju protiv Boldvina i Gutijereza-Rida odbačene su krajem februara.
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
ACA UDARIO NA NEDU: Rodila se u TRI grada - ona je medicinski fenomen!
PEVAČ Aca Lukas ponovo je izazvao veliku pažnju javnosti kada je gostovao u podkastu „B-13“ kod makedonskog šoumena Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13, i žestoko kritikovao pevačicu Nedu Ukraden. U svom prepoznatljivom stilu, bez dlake na jeziku, Lukas je komentarisao, kako tvrdi, „višestruki identitet“ svoje koleginice.
04. 11. 2025. u 12:33
Komentari (0)