PREMINUO POZNATI GLUMAC REJ LIOTA: Umro u snu u Dominikanskoj Republici
GLUMAC Rej Liota, najpoznatiji po ulogama u filmovima "Polje snova" i "Dobri momci", preminuo je u iznenada 67. godini.
Foto: Printscreen/Jutjub
Glumac je snimao film pod nazivom „Opasne vode“ u Dominikanskoj Republici kada je umro u snu, prenose svetski mediji.
Rej Liota je stekao ime igrajući intenzivne likove tokom godina. Iako omiljen zbog svoje uloge u mafijaškom klasiku "Goodfellas" iz 1990. godine, privatno je daleko od žestokog momka.
- Nikada se uopšte nisam tukao, osim tokom sportskih aktivnosti, a to je samo guranje i glupe dečje stvari - rekao je Liota svojevremeno za časopis "People".
Nakon što je dobio svoju prvu filmsku ulogu sa 30 godina u filmu "Something Wild" iz 1986. godine, Liota je igrao različite likove kako bi izbegao da bude tipiziran – ali "loši momci se jednostavno ističu među ljudima", pričao je on.
Preporučujemo
ALEKSANDRA PRIJOVIĆ NA IVICI SUZA Sve puca od emocija na koncertu u čast Šabanu Šauliću
17. 02. 2026. u 23:33
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (1)