JELENA KARLEUŠA ODRŽALA PRVI NASTUP NAKON DRAME SA DUŠKOM: Pevačica u minijaturnom kostimu napravila spektakl u Dubaiju (FOTO)

POP zvezda Jelena Karleuša pre nekoliko dana otputovala je u Dubai, gde je odmorila sa svojim ćerkama, a večeras je nastupila ne velikoj sceni pred brojnim obožavateljima.

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ОДРЖАЛА ПРВИ НАСТУП НАКОН ДРАМЕ СА ДУШКОМ: Певачица у минијатурном костиму направила спектакл у Дубаију (ФОТО)

Foto Instagram printscreen/itsmealeksa

Naime, ona je imala zakazan nastup, a mesta su bila sve do poslednjeg ispunjena.

Jelena je za ovu priliku izabrala minijaturni pink kostim, dok je na rukama i glavi imala asesoare od perja.

Uprkos drami koja se odigrala u njenom domu na Božić, kada ju je suprug navodno ošamario, zbog čega je zvala policiju, a potom je Tošić negirao incident, Jelena je održala nastup.

BONUS VIDEO - Romana Panić u šetnji na savskom keju u Beogradu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

HALID OTKRIO BOLNU ISTINU: Plaćao alimentaciju, a onda saznao da dete možda nije njegovo