MALO KO ZNA DA JE SAŠA POPOVIĆ NAPISAO OVE HITOVE! Jednu pesmu uradio i bivšoj, a evo koja je bila za Brenu
SAŠA Popović, direktor "Granda" važi za "majstora šoubiznisa", a malo ko zna da je napisao i brojne hitove.

Foto: Petar Milošević
Naime, on se potpisuje za pesmu Zlate Petrović "Učinilo vreme svoje". Inače, Saša i Zlata bili su u vezi pre nego što je on otpočeo romansu sa Suzanom Jovanović.
Takođe, radio je pesmu i za Anu Bekutu. U pitanju je njen hit "Brojanica".
Sa Lepom Brenom godinama je sarađivao, a bili su i u grupi "Slatki greh". On je za nju napisao pesmu "Nežna žena".
Popović je i Miroslavu Iliću napisao jednu pesmu. Malo ko zna da je numera "Zoveš me na vino", upravo njegova.
Pesma "Otkud tebe da se setim", koju je otpevao Jašar Ahmedovski, takođe je potpisana imenom - Saša Popović.
(Kurir)
BONUS VIDEO - KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
Preporučujemo

NOVAK JOJ NE DA MIRA: Milica Pavlović priznala da je sanjala Đokovića
18. 01. 2022. u 22:10

ODRŽAN ČETRDESETODNEVNI POMEN KIKI ĐUKIĆ: Porodica i dalje čeka toksikološki nalaz
18. 01. 2022. u 22:08

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)