MUZIČKI MARATON: Koncertni dan povodom 40. rođendana "Spensa"
POVODOM 40. rođendana "Spensa", u toj novosadskoj dvorani večeras će biti održan muzički maraton slavljenika, s početkom u 12 sati.

Foto Promo
Otvara ga bend "Pet minuta slave", a zatim slede koncerti grupe "Zbogom Brus Li" koja slavi 30 godina karijere, "Ateist repa" (na slici) koji slave 33 godine rada, "Lav hantersa" koji obeležavaju 35. rođendan i "Deca loših muzičara", koji će nastupiti umesto grupe "Psihomodo pop", čija su se dva člana razbolela od korone.
Ulaznice koštaju 1.500 dinara.
Preporučujemo

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (0)