NEDA UKRADEN SPREMNA ZA UDAJU? Pevačica od udvarača svakodnevno dobija ponude za brak, a evo šta ona misli o tome
NEDA Ukraden pojavila se na snimanju novogodišnjeg programa Dragane Mirković i tom prilikom oduševila sve prisutne izgledom u 71. godini života.

Foto: Printskrin
Pevačica je ovom prilikom otkrila tajnu svog besprekornog izgleda, ali i priznala da ima mnogo udvarača.
- Poenta je da ono što sam dobila u nasleđe da se u što većoj meri održi. Ja imam neke svoje metode, od nege tela, do nege lica, do vežbi koje radim, naravno i ishrana.
Evo šta je pevačica rekla o proscima i potencijalnoj udaji:
- Stalno navijate za prosce. Moja Jelena kaže da joj je još mene da uda… „S oblaka sam sišla, ali ne i s uma”. Ako sretnete nekog, preporučujem se, ako imate nekog da mi preporučite, samo po preporuci gledam (smeh). Mora da bude neko zanimljiv, godine nisu važne.
O tome da joj niko ne veruje kada kaže da je sama i da nema udvarače Neda kaže:
- A ko kaže da nemam udvarače? Ja sam žena koja je obožavana, voljena, da vam pokažem telefon, popadali biste.
(Alo)

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)