POKAZAO JE ČOJSTVO I JUNAŠTVO: Potresne reči Nikole Rokvića ispred porodične kuće nakon smrti oca
PEVAČ Marinko Rokvić preminuo je danas u 68. godini posle borbe sa teškom bolešću.

Foto: Printskrin
Njegov sin Nikola Rokvić, obratio se medijima ispred porodične kuće na Košutnjaku i sa bolom u glasu otkrio njegove poslednje dane.
- Šta da vam kažem, dali smo javno saopštenje, kako bi se osećali. Teško nam je, nemam reči. Izašao sam ispred, ne znam šta bih rekao. Nadam se da razumete našu tugu, bol, a i radost što smo imali takvog oca koji nam je pokazao mnoge stvari, posebno u poslednjih godinu dana u njegovoj borbi sa kancerom. Pokazao je čojstvo i junaštvo, spasao je nas od sebe i bio je veliki junak. Hvala na razumevanju - rekao je Nikola okupljenim medijima.
Podsetimo, pevač se borio sa kancerom pankreasa, ali je nažalost izgubio bitku sa opakom bolešću.

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)