PRVA IZJAVA ALEKA BOLDVINA POSLE TRAGEDIJE: Srce mi je slomljeno
22. 10. 2021. u 18:04
GLUMAC Alek Boldvin rekao je da mu je "srce slomljeno" i da u potpunosti sarađuje sa policijom nakon što je slučajno ubio snimateljku na snimanju njegovog novog filma.
Povezane vesti
SUPRUGA ALEKSA BOLDVINA PRIZNALA DA IDE NA TERAPIJE: Razlog je velika razlika u godinama
HILARIJA i Alek Boldvin su u junu 2024. proslavili 12. godišnjicu braka, samo nekoliko dana pre nego što je Aleku trebalo da počne suđenje za ubistvo iz nehata.
15. 11. 2025. u 12:07
Najnovije iz rubrike
"OTIŠLA SAM SA DECOM I KUĆETOM U DEVOJAČKI STAN": Marija Veljković o detaljima razvoda
VODITELjKA je naglasalila da razvod nije usledio zbog treće osobe.
13. 12. 2025. u 18:00
"PRIJATELJI" PONOVO NA OKUPU ZBOG METJUA PERIJA: Učestvovali su u humanitarnoj kampanji koju je organizovala njegova fondacija
DžENIFER Aniston, Kortni Koks, Dejvid Švimer, Met Leblank i Lisa Kudrou učestvovali su u humanitarnoj kampanji u saradnji s Metju Peri fondacijom.
13. 12. 2025. u 17:00
BRAK PUKAO ZBOG PREVARE: Snežana Dakić prima NAJVEĆU alimentaciju u Srbiji
SNEŽANA Dakić bila je udata za biznismena Vladimira Mikića sa kojim ima ćerku Lauru, a od kog se pre oko deceniju razvela zbog, kako tvrdi, prevare.
13. 12. 2025. u 16:37
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
"ŽELIM DA POČIVAM PORED KONJA": Marta Stjuard isplanirala svoju sahranu
MARTA Stjuart živi na farmi od 350 hektara sa konjima i stokom, gde želi da bude sahranjena po ekološkim standardima, bez kovčega i kremacije.
13. 12. 2025. u 15:30
Komentari (0)