OGLASILA SE ALEKSANDRA PRIJOVIĆ: Otkrila da li je u svađi sa Andreanom Čekić zbog maminog dečka
PEVAČICA Aleksandra Prijović otkrila je u kakvim je odnosima sa koleginicom Andreanom Čekić, nakon priče da su pevačice u svađi zbog njihovih majki.
Foto: Instagram
Naime, priča se da je Andreana prekinula svaki kontakt sa Aleksandrom zbog toga što je njena majka Borka navodno "preotela dečka" Andreaninoj mami.
Ti povodom kontaktirali smo Aleksandru koja tvrdi da su ona i Andreana u dobrim odnosima, kao i da ne postoji sukob izmeđnju njihovih majki.
- To nije tačno, super smo nas dve, poznajemo se 11 godina, družimo se. Baš smo se pre nekoliko dana Andreana i ja videle, nema svađe između nas, to glupost obična. Nisu ni naše mame u svađi, to je budalaština - rekla je Aleksandra za Telegraf.
Podsetimo, Aleksandrina majka Borka već nekoliko godina uživa u emotivnoj vezi sa svojim kolegom, Fahrudinom Buljubašićem.
Oni često objavljuju zajedničke slike na društvenim mrežama, a Aleksandra, kako se priča, izuzetno ceni njen izbor i često vreme provodi u Fahrudinovom društvu, te imaju i zajedničke fotografije na Instagramu.
Borkin dečko je u dobrim odnosima i sa Filipom Živojinovićem, te je na porodičnim okupljanjima često prisutan, o čemu svedeče kadrovi na društvenim mrežama.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO:
Romana Panić u šetnji na savskom keju u Beogradu
Preporučujemo
TADA SAM ZNALA DA JE PRAVI: Aleksandra Prijović otkrila čime je suprug osvojio
08. 09. 2021. u 17:00
PRIJOVIĆKA PODELILA PORODIČNU IDILU: Pevačica se ne razdvaja od sina Aleksandra - pratioci oduševljeni fotografijom! (FOTO)
05. 05. 2021. u 10:57 >> 11:02
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)