SAMO DA PREGURAM OVAJ DAN STOIČKI: Sin Marine Tucaković na dan sahrane doneo važnu odluku
MARINA Tucaković biće danas sahranjena na Novom groblju u Beogradu. Marinina poslednja želja bila je da bude sahranjena pored svog sina Miloša, a ne u Aleji zaslužnih građana.
Foto: ATA
Njen sin Milan Laća Radulović oglasio se na društvenim mrežama uz potresne reči:
- Došao je i taj dan, nakon 10 dana iščekivanja, kada ću sa ocem i najbližima ispratiti moju majku do onog mesta u koje se svi kad-tad selimo. Hvala svima na podršci, molitvama, brizi, trudu da i meni i tati olakšaju ovu mučnu i neizbežnu stvarnost - napisao je on.
- Poželite mi sreću da preguram ovaj dan stoički. Nestajem iz javnosti dok ne prođe žalost. To bi i ONA uradila - dodao je Milan.
Čuvena Marina Tucaković preminula je 19. septembra u 67. godini posle duge borbe sa opakom bolešću.
BONUS VIDEO:
Govor Bode Ninkovića na sahrani Nenada Nenadovića
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)