SEVERINA "GORI" NA IBICI: Pevačica pozirala u haljini dubokog izreza i raspametila pratioce (FOTO)
SEVERINA je svoje pratioce na Instagramu počastila nizom fotografija s odmora na Ibici.
Foto: Instagram/severina
Pevačica je pozirala u dugoj haljini otvorenih leđa. Stajling je upotpunila slamnatim šeširom i naočarima za sunce.
"Ispred mene DJ...", stavila je svoje popularne stihove u opis objave koja je za samo dva sata pokupila preko 15 hiljada lajkova.
"Savršena", "Lepa", "Kraljica", "Prelepa kao i uvek", "Izgledaš ludilo", pisali su oduševljeni pratioci.
Podsećamo, Severinin suprug Igor Kojić proslavio je nedavno rođendan u Mostaru, a pevačica mu prvi put nije uputila javnu čestitku. O problemima u braku Kojića šuška se više od godinu dana.
(Indeks)
Preporučujemo
AMERIČKI MINISTAR ZDRAVLjA ŠOKIRAO: Šmrkao sam kokain sa WC daske
AMERIČKI ministar zdravlja i socijalne zaštite Robert F. Kenedi mlađi izneo je šokantno priznanje o svojoj prošlosti sa drogama gostujući u jednom podkastu u četvrtak. Govoreći o borbi sa zavisnošću, otkrio je do sada nepoznate detalje.
13. 02. 2026. u 09:12
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)