POSLE SKANDALA SA HAPŠENJEM: Romana Panić ponovo u javnosti nasmejana i srećna - a evo šta je rekla o ljubavi
NAKON teškog perioda koji je preživela u Australiji, nasmejana Romana Panić ponovo je pred domaćom publikom.
Foto: Printskrin/Jutjub
Romana ne krije da joj je povratak u javni život i te kako prijao, a za vreme korone kaže da je mahom vreme provodila sa prijateljima.
- Kuvala sam, učila sam da sviram klavir, vreme sam provodila sa društvom uglavnom - kaže Romana, koja kaže da joj sviranje klavira baš lepo ide.
Za novim pesmama i dalje traga, ali u planu joj je da objavi još dve pesme.
- Tamo od jeseni nadam se da ću izbaciti nešto novo. Želim da to bude nešto čime sam baš zadovoljna - kaže Romana.
Romana kaže da se nerado seća događaja od pre godinu dana, kada je boravila u zatvoru u Australiji.
- To je jedno ogromno iskistvo, koje će tamo nekad u neko dogledno vreme da se pokaže da je i to trebalo da se desi. Tako sam ja gledala i na sve to. S obzirom na to da je ceo svet bio u zatvoru, bude mi lakše. Preuzela sam ličnu odgovornost i to je prošlo i sad šta je bilo bilo je. Idemo dalje - kaže Romana, koja je i dalje ostala pri ideji da napiše knjigu.
Romana ne skida osmeh sa lica, a nas je interesovalo da li je to zbog ispunjenja na emotivnom planu.
Pevačica je pitanje o momku vešto izbegla, a kako kaže osmeh na njenom licu posledica je lepog života koji vodi.
U Australiju ne planira da se vraća, a kako kaže, Beograd je njena baza.
(Kurir)
Preporučujemo
ĐANI O RAZVODU SA SLAĐOM: Šuška se da su u lošim odnosima, a folker imao jasnu poruku!
21. 07. 2021. u 17:10
BRUTALAN NAPAD IRANA NA AMERIČKI RATNI BROD: Pogledajte kako je to izgledalo, odjeknula ogromna eksplozija (VIDEO)
IRAN objavio snimak napada na američki ratni brod u vodama UAE.
11. 05. 2026. u 11:54
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (2)