MILOŠ BIKOVIĆ SE PROVODI NA GLISERU: Idealna pauza - evo ko mu pravi društvo (FOTO)
GLUMAC Miloš Biković trenutno radi na filmu "Budi Bog s nama" u kojem tumači glavnu ulogu, a partnerka mu je koleginica Sloboda Mićalović.
Foto: Tanjug
Glumac je sada pokazao da uvek nađe vremena za pauzu i provod.
Naime, Biković je na svom Instagramu podelio fotografiju sa glisera, a društvo mu je pravila ekipa a snimanja.
- Idealna pauza, napisao je on, a komentari su se samo nizali.
Preporučujemo
LUKAS I KIJA OTVARAJU FEŠTU: U srcu Tamnave počinje letnji festival "Ubske večeri"
10. 07. 2021. u 11:49
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)