ISTRAGA U BILEĆI: Pokrenut postupak protiv pedofila

Танјуг

12. 09. 2020. u 23:30

POLICIJA Trebinja pokrenula je istragu protiv muškarca (24) iz Bileće nakon što je otac 12-godišnje đevojčice iz Bileće otkrio poruke u njenom telefonu koje su joj upućivane putem Vibera.

ИСТРАГА У БИЛЕЋИ: Покренут поступак против педофила

Foto: Depositphotos

U spornim porukama je muškarac devojčicu pozivao na seks i pisao joj eksplicitne navode sa seksualnom konotacijom i slao joj i različite fotografije spornog sadržaja, prenosi portal Nezavisne.

"U telefonu je nađeno više od 60 različitih poruka sa brojnim spornim sadržajima koje su upućivane devojčici duži period", navode izvori portala.

Kako se navodi, otac devojčice je mladića, kada je pronašao poruke, pretukao i naneo mu ozbiljne povrede.

Portal prenosi i da je otac osumnjičenog mladića pokušao da pregovara sa policajcima da se krivično delo za koje se tereti njegov sin ne procesuira.

"Zauzvrat, kako je ponudio, on ne bi prijavio oca devojčice, koji je, inače policijski službenik u Bileći", navodi portal i dodaje da policija nije pristala na te uslove.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

IZBACITE JE NAPOLJE! Kako je izgledao prvi sukob Šešelja sa blokaderima: Sve završeno za tren oka (VIDEO)