"ŠVABO JE BIO LAFČINA" Poznanici ubijenog Zvonimira otkrivaju nepoznate detalje iz njegovog života
POZNANICI ubijenog Zvonimira Stefanovića (53), zvanog Švabo, ispričali su za Srpskainfo detalje iz njegovog života o kojima, kako kažu, malo ko zna.

foto: Fejsbuk
- Bili smo klinci, a tada je 'Portoriko' bio, barem za nas, glavno mesto izlaska. Švabo je radio na ulazu i kada bi nas, malu raju iz Budžaka ugledao govorio je: 'Ovo su moji, puštaj ih!' Imali smo svoj separe, što je za nas, u to vreme, bila velika čast i sve to zahvaljujući Švabi. On je za nas bio lafčina i takvog ću ga se sećati uvek - priseća se jedan njegov poznanik.
Drugi poznanik ubijenog Banjalučanina priča kako je ružno da ostane samo u javnosti informacija da je Stefanović bio narkoman i osuđivana osoba, jer tako nešto ubijeni Banjalučanin nije zaslužio.
Dodaje da je nedavno razgovarao sa Stefanovićem i da mu je on rekao da je čist.
- Malo je ovakvih ljudi bilo u gradu, a oni koji su ga poznavali znaju da je u suštini bio dobar čovek, da nije bilo druker. Robijao je nekoliko godina zbog droge, jer nije hteo da izda prijatelja - priča Švabin poznanik.
Dodaje kako je Stefanović bio i borac Vojske Republike Srpske i da je bio ranjavan, te je i na taj način pokazao o kakvom čoveku se radilo.
Zvonimir Stefanović, zvani Švabo, ubijen je u banjalučkom naselju Borik, a zbog sumnje da je izvršila teško krivično delo uhapšena je Milica D. (31).

ZAHAROVA ŽESTOKO O ZABRANI PRELETA VUČIĆU: To je skandal, niko nema moć da uništi partnerstvo sa Beogradom
ODBIJANjE Litvanije i Letonije da daju dozvolu za let aviona srpskog predsednika Aleksandra Vučića ka Rusiji predstavlja još jedan skandalozan slučaj, izjavila je zvanična predstavnica ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova, prenosi ruska agencija TASS.
07. 05. 2025. u 15:48

"TO JE SKANDAL!" Orban žestoko udario na Ursulu fon der Lajen zbog Ukrajine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban oštro je kritikovao predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na društvenim mrežama zbog poziva Ukrajini da ubrza pristupanje Evropskoj uniji.
07. 05. 2025. u 15:26

KAKO ĆE IZGLEDATI NOVI JUGO: Predstavljena prva maketa (FOTO)
LEGENDARNI automobil yugo (jugo), koji je nekada bio ponos domaće auto industrije, vraća se u potpuno novom izdanju! Nakon što je u februaru ove godine najavljeno oživljavanje kultnog brenda, sada je na prestižnom sajmu Car Design Event 2025 u Minhenu premijerno predstavljena i prva maketa budućeg automobila.
07. 05. 2025. u 14:08
Komentari (0)