MORBIDNO: Šmit pokušao da bude duhovit u Potočarima
NEMAC Kristijan Šmit je današnju konferenciju za medije u Potočarima iskoristio da ironično komentariše stavove zvaničnika Republike Srpske.

Foto: OHR
– Koliko znam i koliko sam upućen, sada razgovaramo na tlu Republike Srpske. Reklo bi se da osećam određeni animozitet od zvaničnika koji dolaze iz Republike Srpske. Oni imaju određena pitanja zbog kojih su zabrinuti. Međutim, mogu reći da želim da radim samo za dobrobit građana Bosne i Hercegovine – rekao je Šmit.

"NEĆU MOĆI DA PRISUSTVUJEM DOGAĐAJIMA" Država EU zabranila Ficu prelet do Moskve, traže se alternativne rute
SLOVAČKI premijer Robert Fico je izvestio da Estonija nije dozvolila slovačkom avionu za Rusiju da preleti preko njene teritorije i da se traži alternativni put.
07. 05. 2025. u 21:01

"TO JE SKANDAL!" Orban žestoko udario na Ursulu fon der Lajen zbog Ukrajine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban oštro je kritikovao predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na društvenim mrežama zbog poziva Ukrajini da ubrza pristupanje Evropskoj uniji.
07. 05. 2025. u 15:26

TAČNA PUTANjA: Kako je Vučić leteo u Moskvu "momkom iz Brazila" - zanimljiva oznaka aviona "YU-SRB"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Moskvu gde će 9. maja prisustvovati vojnoj paradi povodom Dana pobede.
07. 05. 2025. u 17:04
Komentari (0)