SRĐA TRIFKOVIĆ OTKRIVA ŠTA SE SPREMA U BOSNI: Proširenja EU neće biti, ali slede pritisci na Srpsku u ime "evropskog puta"
U STEJT deparmentu postoji institucionalna kultura srbofobije, upozorio je za jutarnji program Hepi TV prof. dr Srđa Trifković.

Foto: Printskrin Youtube Balkan info
- Srećna je okolnost da niko na zapadu u ovom trenutku nije spreman da posveti ozbiljne političke i materijalne resurse za uništenje Republike Srpske - rekao je Srđa Trifković.
On je istakao da kandidatura za članstvo u EU ne znači ništa jer proširenja EU neće biti.
- To će biti upotrebljeno kao sredstvo pritiska na Republiku Srpsku i spolja i iznutra. Spolja da ukloni svoj veto na članstvo BiH u NATO, a iznutra da prihvati tu puzeću unitarizaciju pod firmom "veće funkcionalnosti". I jedno i drugo će biti zahtevano u ime tog famoznog "evropskog puta" od koga, naravno, nema ništa - objasnio je Srđa Trifković.
Preporučujemo

DODIK O LAŽIMA ZAPADA: Pogazili su brojna obećanja, od njih ne očekujem ništa
14. 12. 2022. u 22:26

OČEKUJE IH BRAK: Pet horoskopskih znakova staje na ludi kamen u 2023. godini
16. 12. 2022. u 08:14

SIN ZAVRŠIO U BOLNICI Ana Rajković u policiji zbog afere u reprezentaciji
16. 12. 2022. u 07:39

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (1)