UDAR GROMA UPALIO VATRU: Novi požar kod Trebinja u Popovom polju
08. 08. 2022. u 23:10
IZMEĐU mesta Dubljani i Dračevo u Popovom polju kod Trebinja večeras je izbio požar.
Povezane vesti

DODIK: Uspešna akcija gašenja požara, Trebinje ostaje stabilan i miran grad
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je danas izvedena odlučujuća uspešna akcija gašenja požara na području Trebinja, koje, kako je naveo, ostaje stabilan i miran grad.
19. 07. 2025. u 00:07

SITUACIJA NA POŽARIŠTU OKO TREBINJA STABILNA: Na padinama Leotara i dalje gori
SITUACIJA na požarištu oko Trebinja je za sada stabilna. Na padinama Leotara i dalje gori, ali znatno manjim intenzitetom. Trenutno je aktivan požar prema selu Jasen. Pod kontrolom je i za sada naseljeno područje nije ugroženo. Vatrogasci i dalje saniraju krake požara prema glavnom putu za Bileću.
12. 07. 2025. u 00:45

BUKTI POŽAR U OKOLINI TREBINJA: Širi se obližnjom planinom Leotar
POŽAR koji je prekjuče zahvatio okolinu Trebinja širi se usled vetra na obližnjoj planini Leotar, izjavio je danas zamenik komandira trebinjskih vatrogasaca Neđo Ćuk i dodao da vatrogasci od vatre brane kuće u selu Trebijovi.
08. 07. 2025. u 22:45
Najnovije iz rubrike

SEĆANJE NA PALE HEROJE: Kod Broda služen pomen za poginule borce u Odbrambeno-otadžbinskom ratu
U GORNjOJ Barici u opštini Brod danas je služen pomen, prislužene su sveće i položeni venci za 39 poginulih boraca u borbama za oslobođenje ove lokalne zajednice u Odbrambeno-otadžbinskom ratu.
27. 09. 2025. u 17:00

OGLASIO SE DODIK: Jutros me je posebno obradovala lepa vest
PREDSEDNIK Milorad Dodik jutros je objavio vest koga je posebno obradovala.
27. 09. 2025. u 10:46

BRISEL PREGOVARA SAMO SA SARAJEVOM: Oštre reakcije iz RS na posetu BiH Marte Kos, evropskog komesara
TRODNEVNA poseta BiH, evropske komesarke za proširenje Marte Kos, ostala je u senci njenih optužbi Republike Srpske za navodni secesionizam i neustavno delovanje, kao i poruke da ne želi da razgovara sa predsednikom RS Miloradom Dodikom. Poseta Kosove i odabir sagovornika gde su prednjačili bošnjački političari pokazala je da Brisel želi samo razgovor sa Sarajevom o evropskom putu BiH, dok se zaobilazi Banjaluka, iako je najviše evropskih zakona predloženo i usvojena na predlog političara iz Srpske, poruka je iz institucija RS.
27. 09. 2025. u 05:00

OKRUŽNI SU BANJALUKA PRIHVATIO NAGODBU:Đermanović za Čolićevo ubistvo dobija sedam i po godina zatvora
JOVICA Đermanović (48), optuženi za ubistvo Save Čolića (38) u banjalučkom naselju Lauš, sklopio je sporazum o priznanju krivice po kojem će biti osuđen na jedinstvenu kaznu od sedam i po godina zatvora. Prema sporazumu, koji je prihvatio Okružni sud u Banjaluci, Đermanoviću će za ubistvo u stanju bitno smanjene uračunljivosti dobiti sedam godina zatvora, a za nedozvoljenu proizvodnju i promet oružja osam meseci.
27. 09. 2025. u 05:00

ESTONIJA ZABRANILA ULAZAK DODIKU, ON PORUČIO: Nikada nisam bio tamo, niti sam imao nameru da idem
KADA Estonija govori o separatizmu i nekoga za to optužuje, isto je kao i kada pijanac govori o štetnosti alkohola, istakao je predsednik Milorad Dodik, komentarišući sankcije koje je ova zemlja uvela njemu i Irini Vlah, bivšoj guvernerki Gagauzije, autonomne oblasti u Moldaviji.
25. 09. 2025. u 17:51
Komentari (0)