ORBAN ZAHVALIO DODIKU: Zajedničkim snagama ćemo prebroditi predstojeće izazove i teške odluke
PREMIJER Mađarske Viktor Orban zahvalio je srpskom članu Predsedništva BiH Miloradu Dodiku na čestitki koju mu je uputio povodom pobede na parlamentarnim izborima i podršci koju su u proteklim mesecima dobijali od vodećih zvaničnika Republike Srpske i pripadnika srpske zajednice u Mađarskoj.

Foto: EPA
Mađarski premijer je u pismu zahvalnosti upućenom srpskom članu Predsedništva BiH izrazio uverenje da će zajedničkim snagama uspeti prebroditi predstojeće izazove i teške odluke, preneli su banjalučki mediji.
- Na osnovu poverenja i podrške dobijene od birača i ubuduće ćemo odlučno zastupati pitanje evropske integracije Zapadnog Balkana, odnosno nastavićemo da promovišemo stav da bi zvaničnicima Evropske unije bolje bilo da razgovaraju sa liderima regiona nego da govore o njima - istakao je Orban.
Orban je poželeo Dodiku dobro zdravlje i nove uspehe u obavljanju odgovorne dužnosti, saopšteno je iz Kabineta srpskog člana Predsedništva BiH.
(RTRS)
Preporučujemo

OGLASILA SE GORICA DODIK: Na "Tviteru" se ponovo pojavio lažni profil moga oca
21. 04. 2022. u 22:49

DODIK RAZOTKRIO AMERIČKOG SENATORA: Senator Kris Marfi dezavuiše javnost
21. 04. 2022. u 17:47

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)