BRATUNAC DOBIJA SERVIS ZA SUGRAĐANE: U toku radovi, Srbija dala milion KM
U NIZU druge pomoći braći na levoj obali Drine, u RS i BiH, Vlada Srbije je izdvojila i milion konvertibilnih maraka za zdanje lokalne vlasti u Bratuncu, gde će, kad se završi,biti Servis za sugrađane.
Foto: V. Mitrić
Još toliko para obezbedila je opština Bratunac iz lokalne kase.
Radovi na građevini u srcu grada trebalo bi da budu završeni do maja naredne godine.
- Biće to zgrada lepotica našeg grada i kraja, ali i podsećanje na brigu naše matice - kaže Bratunčanin Rodoljub Roćko Đukanović, koji je bio na čelu lokalne vlasti pre tri decenije u najtežim vremenima.
Foto: V. Mitrić
Preporučujemo
SABRANI U LjUBAVI: Krsna slava najstarijeg hrama u Ugljevičkom kraju
02. 08. 2021. u 14:09
"KO SE MAČA LATI..." Ćamilu Durakoviću se crno piše, srpski novinar najavio kontratužbu
01. 08. 2021. u 15:51
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)