UGRIZAO POLICAJCA ZA RUKU: Bizaran slučaj kod Bijeljine, uhapšen muškarac u alkoholisanom stanju
U MEĐAŠIMA kod Bijeljine uhapšen je muškarac sa inicijalima M.S. koji je prilikom intervencije ujeo policajca za ruku, saopšteno je iz bijeljinske Policijske uprave.
Foto: D.Pozderović
Lekari Medicinskog centra Bijeljina konstatovali su policajcu lakše povrede na ruci.
Alko-testiranjem M.S. utvrđeno je da je imao 1,32 promila alkohola u krvi.
On je uhapšen zbog počinjenog krivičnog dela sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje.
Pripadnici Policijske stanice Bijeljina dva juče su po prijavi građana za narušavanje javnog reda i mira izašli na lice mesta u Međašima, a M.S. je prilikom hapšenja pružao otpor i jednog je policajca ugrizao za ruku.
O svemu je obavešteno nadležno tužilaštvo i nakon dokumentovanja predmeta protiv M.S. sledi izveštaj o postojanju osnova sumnje da je počinio krivično delo sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje.
Preporučujemo
PIJANI VOZAČI IZA REŠETAKA: Velika akcija policije u Derventi, Brodu i Tesliću
26. 07. 2021. u 15:43
PRONAĐEN LEŠ MUŠKARCA U CRNOJ RIJECI: Naložena obdukcija tela
26. 07. 2021. u 09:16
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)