PRAZNIČNA SALATA U OBLIKU JELKE: Dekorativno i ukusno, savršen dodatak trpezi za predstojeće praznike (VIDEO)
Na novogodišnjoj trpezi je veoma lepo videti ukusne i dekorativne zalogaje kao što je ovaj koji smo pripremili za vas.
prt scr / yt / PROSTORECEPT
Sastojci:
- 3 srednja kuvana krompira
- 1 kuvana šargarepa
- 4 kuvana jajeta
- 200 g slane pastrmke ili šunke
- 4 mala kisela krastavca
- 1/2 crnog luka
- majonez
- dve veze mirođije
- semenke nara
Pogledajte kako se pravi:
Priprema:
Za ovu salatu prvo krompir, luk i ribu ili šunku isecite na kockice i izmešajte. Stavite na tanjir u obliku jelke - trougla sa donjim, širim delom u malo polukružnom obliku. Premažite majonezom. Zatim stavite sloj šargarepe isečene na kockice i ponovo premažite majonezom.
(stvarukusa)
Preporučujemo
PROBAJTE LIBANSKU SALATU TABULE: Zdrava i niskokalorična, a lako se sprema
15. 11. 2024. u 16:01
CVEKLA SALATA SA ORASIMA: Zdrava i neverovatno ukusna kombinacija
01. 11. 2024. u 14:25
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)