FAŠIRANE PILEĆE ŠNICLE SA PEČURKAMA: Lak i brz recept za odlično gurmansko jelo (VIDEO)
SRBI ne mogu da zamisle ručak bez mesa, a ako želite da napravite nešto na brzinu, naš predlog su pileće faširane šnicle sa pečurkama.

Foto: Printskrin Jutjub/ Vika-Simple Recipes
Kada ih pravite od mlevenog mesa, bitno je da dodate jedan sastojak koji ih čini sočnijim, ali ako koristite seckano pileće meso, samo dodajte sir i pečurke i faširane će biti preukusne.
Sastojci:
1 pileći file Foto: Printskrin Jutjub/ Vika-Simple Recipes
200 g šampinjona
1 paprika
100 g belog sira
2 jajeta
1 kašika pavlake
1 kašika majoneza
1,5 kašika skroba
1 kašičica belog luka u prahu
Priprema:
Meso isecite na sitne kockice, a sir umutite sa jajima. U tu smesu dodajte meso, kao i seckanu papriku i pečurke. Promešajte, pa dodajte majonez, pavlaku, skrob, posolite, pobiberite i pospite belim lukom. Sve lepo sjedinite, a onda kašikom sipajte smesu za faširane šnicle u tiganj u kojem ste zagrejali ulje, ili mast.
Kad porumene, izvadite ih iz tiganja i ostavite na papiru da se višak ulja, ili masti, ocedi. Prijatno!
Preporučujemo

ČOKOLADNE VANILICE SA BELIM KREMOM: Jedan tajni sastojak za mekše testo (VIDEO)
21. 11. 2023. u 17:23

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)