AMERIKA ODGOVORILA IZRAEL: Neće krenuti u kopnenu operaciju u Pojasu Gaze
19. 05. 2021. u 09:01
SAD su odgovorile Izrael od kopnene operacije u Pojasu Gaze, piše "Politiko", pozivajući se na izvore u Beloj kući.
Povezane vesti
IZ POJASA GAZE NOĆAS ISPALJENO 90 RAKETA: Izrael tvrdi - protivraketni sistem presreo "desetine"
IZ Pojasa Gaze na Izrael je tokom noći ispaljeno oko 90 raketa, saopštila je izraelska vojska.
18. 05. 2021. u 09:10
BEZ NAGOVEŠTAJA O PREKIDU SUKOBA U GAZI: Krvavi rat na Bliskom istoku se nastavlja - novi vazdušni udari tokom noći
UPRKOS naporima međunarodne zajednice, uključujući i SAD, da se obustave sukobi između Izraela i palestinskog Hamasa u Pojasu Gaze, nema naznaka da se situacija smiruje.
18. 05. 2021. u 07:33
NAPADNUT SEVER IZRAELA: Granica sa Libanom zasuta raketama (FOTO/VIDEO)
IZRAELSKA vojska potvrdila je večeras da je raketama napadnut sever Izraela.
17. 05. 2021. u 22:40 >> 22:50
Najnovije iz rubrike
HAOS NA BLISKOM ISTOKU Irak preti: Oružane snage naše zemlje neće ostati neme
IRAČKE vlasti saopštile su danas da oružane snage te zemlje "neće ostati neme" nakon vazdušnog udara u kojem je poginulo više pripadnika bezbednosnih snaga, uključujući i borce proiranskih jedinica koje deluju u okviru iračke vojske.
25. 03. 2026. u 16:07
TEHERAN OBJAVIO SNIMAK "Gađali smo USS Abraham Linkoln"
IRAN je objavio da su njegove oružane snage ciljale američki nosač aviona „USS Abraham Lincoln“ obalnim krstarećim raketama, javili su iranski državni mediji.
25. 03. 2026. u 16:02
TRAMP POTVRDIO: Kuvajt oborio tri američka F-15 (VIDEO)
Američki predsednik Donald Tramp potvrdio je juče da su tri američka borbena aviona F-15 oborena iznad Kuvajta sopstvenim raketama Patriot američke proizvodnje.
25. 03. 2026. u 15:52
IRAN ODGOVORIO AMERICI: Okončaćemo rat kad mi to želimo - Ovo su naši uslovi
IRANSKA državna televizija Pres TV saopštila je, citirajući "visokog zvaničnika političke bezbednosti", da je Iran odbio američki predlog usmeren na okončanje rata.
25. 03. 2026. u 15:51
"UKRAJINA BI TREBALO DA BUDE TAMPON ZONA" Orban: Rusija će ostvariti sve svoje ciljeve
UKRAJINA bi trebalo da postane tampon zona, izjavio je mađarski premijer Viktor Orban.
25. 03. 2026. u 15:42
Komentari (0)