"KO KOGA TROLUJE?" Ruska TV voditeljka žestoko odgovorila Amerikancima zbog sankcija
TV voditeljka Olga Skabejeva izjavu sekretara za štampu Bele kuće Džen Psaki o američkim sankcijama protiv Rusije nazvala je „sumanutom“.
Foto: Printskrin
- Ludilo! Psaki je upravo objavila da je Bajdenova ponuda za sastanak sa Putinom validna! Psaki je nove antiruske sankcije nazvala „proporcionalnima i opravdanima“, morale su da se uvedu zbog delovanja Rusije, koje se nisu poklapale sa interesima Sjedinjenih Država. Ko koga troluje? - ironično je prokomentarisala Skabejeva reči Džen Psaki.
Preporučujemo
PENSU UGRAĐEN PEJSMEJKER: Otkako je izdao Trampa ni zdravlje ga ne služi
15. 04. 2021. u 22:16
NAJGORA NOĆNA MORA SAD: Ruski pukovnik progovorio o crnom scenariju za Vašington
15. 04. 2021. u 20:56
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)