"BILA BI NAM ČAST": Evropske prestonice žele da budu domaćini susreta Putina i Bajdena
14. 04. 2021. u 20:46
PRAG, Austrija, Finska, Island izrazili su spremnost da budu domaćini samita predsednika Rusije i SAD, Vladimira Putina i Džozefa Bajdena.
Povezane vesti

BAJDEN PRIHVATIO POZIV PELOSIJEVE: Prvo obraćanje Kongresu predsednika SAD za dve nedelje
ZVANIČNIK Bele kuće najavio je da će američki predsednik Džo Bajden 28. aprila održati prvi govor u Kongresu.
14. 04. 2021. u 08:52
Najnovije iz rubrike

PITANJE VREMENA: Putin objasnio šta je neizbežno
POMIRENjE između Rusije i Ukrajine je neizbežno, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
04. 05. 2025. u 11:21

FICO ODBACIO PRETNJU I OČITAO BUKIVCU ZELENSKOM: Idem u Moskvu i tačka
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je da će posetiti Moskvu na Dan pobede i nazvao pretnje Vladimira Zelenskog neprihvatljivim.
04. 05. 2025. u 10:57

ŠTA LJUTI MELANIJU? Tramp: "Biću u problemu kad se vratim kući, ali..." (VIDEO)
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp ponovo je izazvao buru komentara, nakon što je na svečanosti dodele diploma na Univerzitetu Alabame imitirao transrodnu sportistkinju, uprkos tome što ga supruga Melanija, kako tvrdi, zbog toga kritikuje.
04. 05. 2025. u 10:45

RUSKO MO: Naše jedinice PVO uništile 13 ukrajinskih dronova tokom noći
RUSKE jedinice protivvazdušne odbrane uništile su 13 ukrajinskih dronova tokom noći iznad ruskih oblasti, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane.
04. 05. 2025. u 10:26

"DA ZAVRŠIMO ONO ŠTO JE ZAPOČETO" Putin otkrio da li je potrebno da Rusija iskoristi nuklearno oružje tokom SVO
RUSIJA ima dovoljno snaga i resursa da uspešno završi specijalnu operaciju u Ukrajini bez upotrebe nuklearnog oružja, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
04. 05. 2025. u 10:10
Komentari (0)