IPAK SAOPŠTILI BROJKE: U Francuskoj još 65.373 zaraženih od korone!
25. 03. 2021. u 00:47
FRANCUSKE vlasti su u sredu kasno uveče, pred ponoć, objavile nove dnevne podatke, prema kojima je broj obolelih od korona virusa porastao za 65.373.
Povezane vesti
SKORO NAM JE SVE ZABRANJENO: Srbi u Norveškoj kao u "omčama" - "Pravila se menjaju non-stop, a najnovije je crveni nivo" (FOTO)
SRBI koji žive u Grčkoj i u Sloveniji za njihov život pod koronom tvrde da je "kao u zatvoru". Vrlo slične su okolnosti pod kojima danas žive i naši građani u Norveškoj.
13. 03. 2021. u 00:28
OČEKUJU REGISTRACIJU DO KRAJA GODINE: Ruski lek mir-19 pred drugom fazom ispitivanja
RUSKA Savezna medicinsko-biološka agencija nada se da će njen lek protiv korona virusa "mir-19" biti registrovan ove godine, izjavio je danas direktor Instituta za imunologiju pri toj agenciji Musa Haitov.
16. 03. 2021. u 00:32
USKORO NOVINE NA FARMACEUTSKOM TRŽIŠTU: Testovi će moći da otkrivaju nove sojeve korona virusa
ŠVAJCARSKA farmaceutska kompanija "Roše" je najavila da radi na novom dijagnostičkom testu čija je svrha otkrivanje nove varijante korona virusa u laboratorijskim uslovima.
16. 03. 2021. u 23:21
SVI PRIMILI VAKCINU PROTIV KORONE: Evo koja će turistima primamljiva mesta u Grčkoj da ponesu naziv „fri-kovid“ ostrva
MALENI Kastelorizo prvo je od nekoliko grčkih ostrva sa ne više od hiljadu stanovnika, na kome su svi primili vakcinu protiv virusa korona.
16. 03. 2021. u 23:54
DA LI JE OPASNA, ANULIRA LI ANTITELA? Filipinska mutacija korone otkrivena u Belikoj Britaniji, lekari zabrinuti!
U VELIKOJ Britaniji su registrovana dva slučaja nove mutacije virusa korona, koja je prvi put pronađena na Filipinima.
16. 03. 2021. u 20:24
GODINU DANA NA INTEZIVNOJ NEZI ZBOG KORONE: Žena objavila slike supruga sa potresnim pitanjem - Da li će ikada biti isti?(VIDEO)
KEJT Geravej je podelila srceparajuće slike svog supruga Dereka Drejpera koji se bori za život u bolnici, godinu dana nakon što je oboleo od kovida-19, kada je prebačen na intenzivnu negu.
17. 03. 2021. u 00:59
NEVEROVATAN SNIMAK IZ IZRAELA: Evo šta se dešava nakon masovne imunizacije građana (VIDEO)
IZRAEL je dozvolio svojim vakcinisanim građanima povratak u teretane, restorane i na koncerte.
17. 03. 2021. u 23:55
Najnovije iz rubrike
"GLUPA KAJA ŽELI DA EU RATUJE PROTIV RUSIJE I KINE": Dimitrijev opleo po šefici evropske diplomatije
ŠEF Ruskog fonda za direktne investicije (RFPI) i specijalni predstavnik predsednika Rusije za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev izjavio je da šefica evropske diplomatije Kaja Kalas želi da EU ratuje protiv Rusije i Kine.
02. 01. 2026. u 23:45
FRANCUSKA DONELA NOVU ODLUKU: Ukidaju se doživotne beneficije za bivše premijere i ministre
FRANCUSKA je započela novu godinu ukidanjem političkih privilegija, koje su dugo kritikovane kao neadekvatnie, a od 1. januara prestale su automatske "doživotne" državne beneficije za bivše premijere i ministre unutrašnjih poslova, koje su podrazumevale službene automobile, vozače i stalnu policijsku zaštitu, prenosi RTL Frans.
02. 01. 2026. u 23:30
JEMENSKI SEPARATISTIČKI JUŽNI PRELAZNI SAVET OBJAVIO NOVI USTAV: Dokument od 30 članova proglasio stvaranje "Države Južne Arabije"
JEMENSKI separatistički pokret Južni prelazni savet (STC) objavio je danas ustav za nezavisnu državu na jugu te zemlje i uputio je zahtev drugim frakcijama u toj ratom razorenoj zemlji da prihvate taj potez, prenosi AP.
02. 01. 2026. u 23:22
SUPROTSTAVIĆE SE "RAKU SOCIJALIZMA": Milej najavio novi latinoamerički blok
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je danas da sa svojim regionalnim saveznicima radi na stvaranju novog bloka koji će "prihvatiti ideje slobode" i suprotstaviti se "raku socijalizma".
02. 01. 2026. u 23:00
ČETIRI OSOBE ZAROBELJENE U RUŠEVINAMA Jeziva nesreća u glavnom gradu Kenije: Spasioci i hitna pomoć su na terenu (FOTO)
VIŠESPRATNA zgrada u izgradnji u Najrobiju, Keniji, srušila u petak pri čemu je najmanje četvoro ljudi zarobljeno, prenosi AP.
02. 01. 2026. u 23:00
Komentari (0)