DIZNILEND SE OTVARA U APRILU? Iako je područje u tamnocrvenoj zoni, uprava se nada poboljšanju situacije
GLAVNI direktor grupacije Dizni Bob Čapek očekuje da će najveći zabavni park na svetu Diznilend biti otvoren do kraja aprila, zahvaljujući odluci kalifornijskih vlasti o popuštanju epidemioloških mera nakon pada broja zaraženih korona virusom u toj državi, prenosi SEEbiz.

Foto: Free Images Pixabay
- Nadamo se da će se situacija i dalje popravljati i da ćemo do kraja aprila moći da otvorimo naše parkove za posetioce uz ograničenje kapaciteta - kaže Čapek.
Naveo je da će u narednih nedelju dana biti objavljen datum otvaranja Diznilenda.
Kalifornija je u petak izvestila da bi Diznilend i drugi zabavni parkovi, zatvoreni zbog pandemije pre godinu dana, mogli biti otvoreni 1. aprila ako njihov okrug više ne bude u "tamnocrvenoj zoni”, području najvećeg rizika po kalifornijskim merilima.
Okrug Orindž, u kome je Diznilend, još je u "tamnocrvenoj zoni", ali bi za nekoliko nedelja mogao da pređe na niži, crveni nivo.
Preporučujemo

SVETSKA TRGOVINSKA ORGANIZACIJA APELUJE NA SZO: Povećati proizvodnju vakcina što pre
09. 03. 2021. u 22:28

Kari’s on fire – Pešić se vraća na klupu Pirota!
SVUDA pođi, kući dođi – Pešić se vraća na klupu Pirota! Kako Mozzart sport saznaje, selektor košarkaške reprezentacije Srbije preuzima još jedan važan zadatak i diže ceo svoj rodni kraj na noge! Ova odgovorna dužnost poverena mu je u velikoj akciji Fondacije Mozzart i KSS-a, a svečana promocija zakazana je za subotu, 21. jun u 20.00 časova na Omladinskom stadionu u Pirotu!
19. 06. 2025. u 13:00

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

DUŠAN U ŠOKU: Šta je Tramp pitao Vlahovića
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ugostio je u Ovalnom kabinetu ekipu Juventusa, a onda postavio škakljivo pitanje Vlahoviću i drugovima.
19. 06. 2025. u 10:33
Komentari (0)