POOŠTRAVAJU MERE NA GRANICAMA: Britanija uvodi dodatna testiranja za putnike iz inostranstva
BRITANSKE vlasti nameravaju da uvedu dodatna tetsiranja za putnike iz inostranstva zadržane u karantinu, ali konačna odluka o tome još nije doneta, izjavio je danas ministar za životnu sredinu Džordž Justis.

EPA
ITV je prenela da postoji plan da se svi putnici koji stignu u Veliku Britaniju iz inostranstva testiraju drugog i osmog dana po dolaska, dok su u karantinu.
-Na ovaj način želimo dodatno da osnažimo mere protiv korona virusa - potrvdio je Justis za Skajnjuz, prenosi Rojters.
Preporučujemo

BIL GEJTS: Postoje dve pretnje po čovečanstvo o kojima niko ne želi da govori
08. 02. 2021. u 14:05

KORONA NE POSUSTAJE U FRANCUSKOJ : Blizu 20.000 novozaraženih za jedan dan
08. 02. 2021. u 12:54

BRITANSKO MINISTARSTVO ZDRAVLjA: Nema dokaza da vakcina Astrazeneke nije delotvorna
08. 02. 2021. u 09:41

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (1)