BRITANSKI MEDIJI: Za ulazak u Britaniju obavezan karantin i dva testa

SVAKO ko stiže u Veliku Britaniju od utorka moraće da bude testiran na kovid-19 drugog i osmog dana po dolasku, najavio je izveštač britanskog Aj-Ti-Vi (ITV) bez pozivanja na izvore, prenosi Rojters.

БРИТАНСКИ МЕДИЈИ: За улазак у Британију обавезан карантин и два теста

Foto: EPA

„Da li razumete da će vlada sutra objaviti da će SVI putnici koji stignu u Britaniju morati da budu testirani na kovid drugog i osmog dana nakon što dođu i to ne samo oni koji stižu iz zemalja u crvenoj zoni i idu u hotelski karantin, već i oni koji se izoluju kod kuće “, napisao je na Tviteru Pol Brend, izveštač Aj-Ti-Vi.

Vlada Velike Britanije je ranije saopštila da će britanski državljani, koji stižu iz zemalja sa kriznom situacijom vezanom za korona virus, od 15. februara biti smešteni u desetodnevni hotelski karantin.

To će se odnositi na putnike iz zemalja sa „crvene liste“, kao što su Južna Afrika i latinoameričke države.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem