UPUCAO GA JE JER SE PROTIVIO RUTINSKOJ KONTROLI: Protesti u Čileu jer je policajac ubio uličnog zabavljača (FOTO+VIDEO)
NA jugu Čilea izbili su protesti nakon što su se u javnosti pojavili video-snimci na kojima se vidi kako policajac puca i ubija uličnog zabavljača.
Foto: AP
Navodno je upucan jer se opirao rutinskj kontroli i proveri dokumenata.
Demonstranti su zapalili državne zgrade u Pangipuliju, a u glavnom gradu Santijagu, kako piše Bi-Bi-Si, građani su u znak protesta izašli na ulice.
Ministar unutrašnjih poslova Rodrigo Delgado osudio je podmetanje požara i rekao da će, nakon što završi istraga o pucnjavi, krivac biti izveden pred sud.
Preporučujemo
GRETA TUNBERG OBJAVILA PRIRUČNIK ZA PROTESTE: Optužili je za učešće u zaveri
04. 02. 2021. u 20:32
ULICE PRIPADAJU NARODU: Protesti u Tunisu, demonstranti probili kordon (FOTO)
07. 02. 2021. u 07:43
NOSILI BELE ZASTAVE UMRLjANE KRVLjU: Više hiljada Arapa protestvovalo u Izraelu (FOTO)
06. 02. 2021. u 22:44
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)