I ŠPANIJA ODOBRILA ASTRAZENEKU: Dobijaće je građani starosti od 18 do 55 godina
ŠPANIJA je odobrila AstraZenekinu vakcinu protiv korona virusa za upotrebu za građane stare od 18 do 55 godina, piše danas list "El Pais" pozivajući se na anonimne izvore.

Foto FZO RS
Ministarstvo zdravlja nije komentarisalo odluku, prenosi Rojters.
Francuska, Nemačka, Italija i Austrija takođe su uvele ograničenja, usled nedostatka podataka o nedavno odobrenoj upotrebi vakcina za starije osobe.
Preporučujemo


VAKCINACIJA U VELIKOJ BRITANIJI: Više od deset miliona građana primilo prvu dozu
03. 02. 2021. u 18:03

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)