PUTIN SE PREKRSTIO, PA URONIO U LEDENU VODU: Ruski predsednik ispoštovao pravoslavnu tradiciju i običaj koji nikada ne menja (FOTO/VIDEO)
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin zaronio je u Moskovskoj oblasti u ledenu vodu povodom pravoslavnog praznika Bogojavljenje, piše RIA Novosti.
Foto: Printscreen
Predsednik je zaronio u rupu izrezanu u obliku krsta, prekrstio se i tri puta uronio u vodu.
Ranije je i portparol predsednika Dmitrij Peskov saopštio je da Putin učestvovao u bogojavljenskom kupanju, da je to njegova tradicija koju „on ne menja“.
Foto: EPA
Foto: EPA
DRAMATIČNO UPOZORENjE ORBANA: Situacija je opasna, Evropa je na pragu rata
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je situacija opasna i da je Evropa na pragu rata.
15. 11. 2025. u 18:52
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (4)