PET ODLUČNIH REČI: Demonstranti ostavili poruku na stolu Nensi Pelosi! (FOTO)
PRISTALICE predsednika SAD Donalda Trampa ostavile su poruku predsednici Kongresa Nensi Pelosi na njenom radnom stolu.

Foto: EPA
- Mi se nećemo predati (WE WILL NOT BACK DOWN) - piše na poruci.

Foto: EPA
Podsećamo, Trampove pristalice zauzele su zgradu Kongresa i sprečile proglašenje sumnjive pobede Džoa Bajdena na predsedničkim izborima.
Preporučujemo

DEMOKRATE PREUZELE SENAT: Usred haosa u Vašingtonu, stigla udarna vest iz Džordžije!
06. 01. 2021. u 22:36

VANREDNO OBRAĆANjE PREDSEDNIKA TRAMPA: Evo šta traži od svojih pristalica! (VIDEO)
06. 01. 2021. u 22:25


BAJDEN SE OBRAĆA NACIJI: Ovo je haos, od Trampa zahtevam samo jedno! (VIDEO)
06. 01. 2021. u 22:10

UVEDEN POLICIJSKI ČAS U VAŠINGTONU: Demonstranti i dalje nadiru u Kapitol (FOTO)
06. 01. 2021. u 22:03

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (1)