PORASTAO BROJ UMRLIH: Pad broja zaraženih u Francuskoj
U Francuskoj je danas zabeleženo 2.960 slučajeva korona virusa, što je drastičan pad u odnosu na nedelju, kada je bilo 8.822 novoobolelih, objavilo je ministarstvo zdravlja.
Foto: EPA
Predsednik Emanuel Makron i pojedini članovi vlade će u sredu da razmotre razvoj situacije u vezi s kovidom, pošto je porast u broju obolelih prošle nedelje izazvao strah da bi moglo doći do trećeg lokdauna, prenosi Rojters.
U Francuskoj je u poslednja 24 sata preminulo 363 ljudi, što je dramatičan skok u odnosu na nedelju, kada je umrlo 175 ljudi.
Broj obolelih od korona virusa u Francuskoj je sada 2.562.646, čime je ova zemlja peta na svetu.
Preporučujemo
EPIDEMIOLOŠKO POBOLjŠANjE U FRANCUSKOJ: Preminulo skoro 160 pacijenata, 20.262 zaraženo
25. 12. 2020. u 20:07
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)