FAUČI PRIMIO VAKCINU: Vodeći američki epidemiolog se pelcovao pred kamerama
VODEĆI američki epidemiolog Entoni Fauči primio je danas prvu dozu vakcine protiv virusa korona, koju je razvila kompanija Moderna.

Foto: EPA
Fauči je vakcinu primio u Nacionalnom institutu za zdravlje (NIH), a ceo događaj prenošen je uživo na nacionalnoj televiziji u okviru napora da se Amerikanci uvere da je vakcina bezbedna i efikasna.
Fauči je primio vakcinu zajedno sa direktorom instituta Fensisom Kolinsom i ministrom zdravlja Aleksom Azarom.
Pored njih vakcinu su primili zdravstveni radnici u NIH-u, koji leče obolele od korona virusa.
Preporučujemo

BITKU SA KORONOM IZGUBIO 561 PACIJENT: U Rusiji još 28.776 obolelih od virusa
22. 12. 2020. u 12:03

ZBOG NOVOG SOJA KORONE: Francuske granice sa Velikom Britanijom ostaju zatvorene
22. 12. 2020. u 15:57

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)