UDARNO OGLAŠAVANJE DONALDA TRAMPA: Progovorio o "ruskim napadima", otkrio ko stvarno stoji iza njih
AMERIČKI predsednik Donald Tramp se danas oglasio povodom hakerskih napada na američke institucije i bezbednosne strukture, za koje Vašington navodi da su ih izveli ruski agenti.

Foto: AP Photo/Evan Vucci, File
On kaže da bi iza hakerskog napada na čitav niza američkih agencija i ustanova mogla da stoji Kina, a ne Rusija kako to tvrde mediji.
On je dodao da su mediji preuveličali obim napada.
- Sajbernapad je kudikamo veći u lažnim medijima nego u stvarnosti. Dobio sam potpune informacije o napadu, sve je pod kontrolom. Rusija, Rusija, Rusija – odmah se skandira čim se nešto desi, jer se mejnstrim mediji, pre svega iz finansijskih razloga, boje da razmotre mogućnost da je to mogla da bude Kine (mogla je!) - napisao je Tramp na Tviteru.
Preporučujemo

„NE BUDITE SLABE BUDALE!” Tramp poručio republikancima da ne odustanu od borbe!
19. 12. 2020. u 16:37

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)