VIŠE OD 28 HILJADA NOVIH SLUČAJEVA: U Rusiji porast u broju obolelih i preminulih od Kovida-19
U RUSIJI su u protekla 24 sata registrovana nova 28.552 slučaja korona virusa, dok je 611 osoba preminulo od posledica ove infekcije, saopštio je krizni centar za borbu protiv korona virusa.

Foto: EPA
To je porast u broju zaraženih u odnosu na dan ranije, kada je zabeleženo 28.214 novoobolelih, kao i u broju preminulih, pošto je u četvrtak prijavljeno 587 smrtnih slučajeva, prenosi TAS S.
Prema podacima kriznog centra, od početka pandemije korona virusom se zarazilo 1,9 odsto Rusa.
Ukupno je do sada zabeleženo 2.791.220 slučajeva korona virusa u Rusiji, dok je ukupno preminulo 49.762 ljudi.

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)