RUSIJA PONOVO OBORILA KORONA REKORDE: Danas najviše novozaraženih i preminulih

BROJ zaraženih korona virusom u Rusiji uvećan je za 24.822, najviše u jednom danu od početka pandemije, a ovo je već četvrti put ove nedelje da je Moskva prijavila najveći dnevni bilans do sada.

РУСИЈА ПОНОВО ОБОРИЛА КОРОНА РЕКОРДЕ: Данас највише новозаражених и преминулих

Foto AP

Broj novih smrtnih slučajeva od poslednjeg preseka takođe je najviši dnevni koji je Rusija do sada potvrdila - 467, prenosi TAS.

Prethodni najviši dnevni bilans smrtnih slučajeva potvrđen je u četvrtak, kada je od kovid-19 preminulo 463 ljudi.

U Rusiji je do sada potvrđeno 2.064.748 slučajeva kovid-19, dok je od posledica bolesti preminulo 35.77 pacijenata.

Ukupno je ozdravilo 1.577.435 ljudi, a ovaj broj uvećan je za 26.021 od poslednjeg preseka.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

NAKON PRESTANKA RADA NA RTS-U: Oglasila se Kosjerina, evo gde se nalazi (FOTO)