U NEMAČKOJ PREMINULE 24 OSOBE: Za jedan dan potvrđeno više od deset hiljada slučajeva
U NEMAČKOJ je potvrđeno novih 10.824 slučajeva korona virusa, saopštio je danas Institut za infektivne bolesti Robert Koh.

Foto: AP
U istom periodu od posledica virusa preminule su 24 osobe, prenosi Rojters.
Od početka pandemije virusa kovid-19 u Nemačkoj je obolelo 801.327, a preminulo 12.547 osoba.
Preporučujemo

EPIDEMIJA JENjAVA I U BRITANIJI? Danas pad broja novoobolelih, preminulo 168 osoba
16. 11. 2020. u 00:55


DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)