ZEMLJOTRES POGODIO GRAD U PAKISTANU: Još uvek nema informacija o žrtvama i šteti
Šire područje pakistanskog grada Keta potresao je jutros zemoljotres jačine 5,2 stepeni Rihterove skale, ali za sada nema informacija o šteti.
Depositphotos
Epicentar potresa registrovan je na 32 kilometra severoistočno od Kete, na dubini od 10 kilometara, preneo je AP.
Snažan zemljotres koji pogodio Ketu 1935. godine potpuno je devastirao ovaj grad.
Preporučujemo
PONOVO SE ZATRESAO SAMOS: Zemljotres jačine 4,2 stepena pogodio grčko ostrvo
11. 11. 2020. u 10:12
ČUDA SE NASTAVLjAJU: Spasioci u Izmiru izvukli još jednu devojčicu iz ruševina
03. 11. 2020. u 09:41
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)