TRAGEDIJA U EGIPTU: Srušio se helikopter, najmanje sedam osoba poginulo
HELIKOPTER koji pripada međunarodnim mirovnim snagama srušio se na Sinajskom poluostrvu u Egiptu, a najmanje sedam osoba je stradalo, saopštili su izraelski i egipatski zvaničnici.

Foto: EPA
Među poginulima je petoro Amerikanaca, rekao je neimenovani izraelski zvaničnik.
Egipatski zvaničnik, koji je takođe tražio da ostane anoniman, naveo je da izgleda da je uzrok nesreće tehnički kvar.
Reč je o helikopteru koji pripada Multinacionalnim snagama i posmatračima (MFO), koje nadgledaju mirovni sporazum između Izraela i Egipta, prenosi AP.
Kancelarija MFO u Izarelu potvrdila je da je došlo do nesreće, koja uključuje helikopter, ali se uzdržala od daljih kometara do istrage, dodaje Rojters.
Preporučujemo

GDE JE NESTAO KIM DžONG UN: Severnokorejski predsednik nije viđen u javnosti 23 dana
12. 11. 2020. u 10:26

"ISPUNIO JE MISIJU": Priznao da je aprila 2018. kombijem ubio 10 ljudi (VIDEO)
11. 11. 2020. u 23:50

AZERBEJDžANSKI MINISTAR ŠOKIRAO: Jermenske manastire gradili Albanci! (FOTO)
11. 11. 2020. u 23:40

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (1)