MOĆ, SILA I BES: Ruski avioni izveli zastrašujuće bombardovanje!

Novosti online

25. 10. 2020. u 13:37

RUSKE vazduhoplovne snage bile su zauzete u subotu, jer su njihovi ratni avioni snažno bombardovali položaje Islamske države u centralnom delu Sirije.

МОЋ, СИЛА И БЕС: Руски авиони извели застрашујуће бомбардовање!

Foto: Printskrin

Prema terenskom izveštaju iz Homsa, rusko ratno vazduhoplovstvo, podržano sirijskim kolegama, gađalo je skrovišta i trupe Islamske države u istočnoj Hami i severoistočnom Homsu, nanoseći velike gubitke teroristima.

Ovi ruski i sirijski vazdušni napadi usledili su samo dan nakon što je Sirijska arapska vojska (SAA) povratila područja koja su privremeno izgubila od Islamske države oko grada Ithrija u istočnoj Hami.

Rusko ratno vazduhoplovstvo imalo je važnu ulogu u pomaganju sirijskoj vojsci da povrati ove izgubljene oblasti, pošto su snažno bombardovale terorističku grupu tokom njihove kratke okupacije ovog područja, prenosi AMN.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

ŠOK NA AUSTRALIJAN OPENU: Janik Siner ne može da veruje šta je doživeo u Melburnu