KORONA SE NE SMIRUJE U GRČKOJ: Više od četristo novozaraženih, dvocifren broj preminulih

Тањуг

19. 10. 2020. u 21:19

U GRČKOJ je danas registrovano 438 novih slučajeva zaraze koronavirusom, a od posledica infekcije preminulo je 11 osoba.

КОРОНА СЕ НЕ СМИРУЈЕ У ГРЧКОЈ: Више од четристо новозаражених, двоцифрен број преминулих

Foto Tanjug

Nacionalna organizacija za javno zdravlje saopštila je da je do sada u Grčkoj ukupno zabeleženo 25.802 slučaja korona virusa, od kojih se za 3.560 veruje da su povezani sa putovanjima u inostranstvo.

Ukupno je do sada preminulo 520 ljudi, od kojih je 197 žena. Prosečna starost preminulih je 79 godina.

Na respiratorima se nalazi 85 pacijenata, prenosi ANA.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

AJDE, IZAĐI! Košarkaši Srbije isterali Nikolu Jokića iz sale tokom priprema za Evrobasket (VIDEO)