RAJANER ZATVARA BAZU: do 2021. odustaje od baze u Zadru
IRSKA niskobudžetna kompanija Rajaner saopštila je da otkazuje uspostavljanje planirane letačke baze u u Zadru zbog korona virusa i pojačanih ograničenja putovanja koja su uvele hrvatske vlasti.
Foto: Srna
Uspostavljanje baze, kojom je u ime Rajanera trebalo da rukovodi kompanija Lauda, odložena je do leta 2021. godine, prenosi portal SEE Biz.
"Rajaner žali što će ta odluka rezultirati nizom otkazanih letova. Svi pogođeni putnici danas su primili obaveštenja e-poštom o tim otkazivanjima letova. Pogođeni putnici moći će da biraju između punog povraćaja ili putnog kredita koji će se moći iskoristiti na letovima Rajanera u sledećih 12 meseci", kažu u avio-kompaniji.
Preporučujemo
KRIZA U KANADI: Er Transat otpušta još 40 odsto zaposlenih, odnosno 2.000 ljudi
10. 09. 2020. u 22:33
PROBNO TESTIRANjE: Aviokompanije Britanije i SAD traže testiranje na letovima
03. 09. 2020. u 23:28
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)